Dieta 3D chili

3D chili 1 dzień

Cześć.

Założyłam tego bloga ze względu na to, że zaczynam dietę 3d chili.

Ale po kolei.

Najpierw klika słów o mnie.

Mam 21 lat, jestem studentką, mam 169 cm wzrostu i moja obecna waga wynosi 78 kg. Moje BMI to 27,3 czyli mam nadwagę.

Kalkulator BMI

Wiele razy próbowałam odchudzać się, niestety z marnym skutkiem. W wieku 18-19 lat ważyłam 85 kg. Udało mi się zrzucić kilka kg, głównie przez stres i nerwy związane z maturą. Nie jest to satysfakcjonująca dla mnie waga, dlatego od tamtego czasu próbuję i eksperymentuję z innymi dietami. Byłam już na wielu.

Dietę 3D chili znalazłam przypadkiem. Przeglądając popularny youtube.com natknęłam się na filmik Saruni7771, która wypowiadała się na temat niniejszej diety.

Link do filmiku 1

Link do filmiku 2

Bardzo zainteresowało mnie to i zaczęłam szukać w Internecie informacji. Znalazłam dużo pozytywnych opinii i pomyślałam czemu nie. Oczywiście długo zbieram się z zakupem diety, ponieważ borykałam się z różnymi negatywnymi myślami np.

  1. ja mogę być tą osobą która nie schudnie,
  2. porzucę dietę po jakimś czasie jak w przypadku innych diet, 
  3. pieniądze które wydam na zakup jadłospisu i instrukcji będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto,
  4. sama dieta, a właściwie jadłospis w niej zawarty będzie dość kosztowny.

Ale w końcu doszłam do wniosku, że jak nie spróbuję to zostanę taka jaką jestem, a tego nie chcę.

Za dietę w formie elektronicznej zapłaciłam niecałe 40 zł. Przelew robiłam koło południa i po 5 minutach miałam wskazówki oraz jadłospis już na swojej poczcie.  Od razu przeczytałam wszystkie wskazówki i przejrzałam jadłospis. Wg mnie są tam naprawdę fajne przepisy.
W sumie dopiero to mój pierwszy dzień diety, więc na razie nie mogę więcej powiedzieć.

Po obiedzie mogę stwierdzić, że był bardzo syty i nie odczuwałam uczucia głodu bardzo długo i nie miałam problemu by zaczekać do podwieczorku, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Porcje które podane są w tej diecie są naprawdę duże. Kolacji myślałam że nie dojem bo po zjedzeniu ponad połowy byłam już „pełna”.

Jedyny minus jaki dostrzegłam w tej diecie dla mnie to taki, że jest tam mało kawy. Jestem osobą uzależnioną od kawy i będę musiała zamienić herbatę do śniadania na kawę.

 

Ten blog nie jest sponsorowany ani nic z tych rzeczy. Założyłam go przede wszystkim dla siebie, ponieważ jeśli będę konsekwentnie trzymała się diety i codziennie dodawała posty na bloga będzie mi dużo łatwiej. A jeśli komuś z Was mój blog pomoże, to będzie to dodatkową satysfakcją dla mnie.

 
Zakup diety